0938588231 доверь организацию свадьбы профессионалам 0685231728

 Дi-джей на свято, музика для корпоративiв

Ді-джей на свято

Диджей на свято.Ді-джей на свято з величезним музичним запасом танцювальних треків, це добре, але якщо ді-джей ще й співає, а саме таким є Олександр, це подвійно прикрасить Ваше свято, будь це весілля, ювілей, корпоратив або якийсь інший свято, і подарує всім прекрасний настрій.

Ціна за роботу ді-джея 1500 гривень.

Тел. (068) 5231728

Тел. (093) 8588231


 У вартість музичного оформлення входить:

Робота ді-джея, музиканта;

складання плей-листа;

професійна апаратура на зал до 200 чоловік;

світломузика;

 


 

 

Детальніше…

Що за свято без пісні і танцю? Що за корпоратив без діджея та музичної апаратури зі спецефектами? Наше агентство опрацьовує все до дрібниць. Відмінний звук, якісна і небувала світлова гра - це все запорука приємного відпочинку. Наші діджеї справжні віртуози в музичному амплуа. Ви і самі переконаєтеся в цьому, як тільки почуєте приємні мелодії. Наші корпоративи супроводжуються лише гарною музикою. Новинки та міксовані хіти різних епох зберігаються в скарбницях діджеїв святкового агентства «Хіт-мюзік» примусять танцювати навіть самих скромних гостей. Будь-яке торжество в чому залежить від гри діджея. Навіть якщо ведучий веселить вас від душі нескінченними конкурсами та жартами, жоден конкурс без музики, яку відтворить діджей на свято не справить потрібного враження на публіку. Наші діджеї працюють в тандемі з ведучими. Потрібні нарізки грають в потрібний час і в потрібному місці. Саме у нас діджеї вміють відчувати публіку. Вони не тільки майстри обертання платівок, але ще й тонкі психологи, знаючі, як поведе себе суспільство, почувши ту чи іншу композицію. У нас працюють найкращі діджеї. Ще ніхто не йшов взутим з танцполу, де звучить музика наших хлопців. Музичні марафони, конкурси на кращого танцюриста - все це є і у нас, але має інше обличчя. Вас не будуть змушувати проявити себе в тому чи іншому конкурсі. Ви самі не зможете сидіти за столом, коли наші діджеї майстерно міксуют хіти.

Музика для корпоративів

А якщо ви хочете почути свого улюбленого виконавця, то можете не сумніватися, всі побажання та заявки будуть виконані. Якщо ви вважаєте, що діджеї-це обов'язково клубна музика, то глибоко помиляєтеся. Ми працюємо з побажаннями клієнта що б ваша музика на свято. Хочете, щоб на вечорі грала музика 80-х? І вона буде. Деякі композиції ви почуєте у цікавій обробці і вже не захочете більше розлучатися з музиколюбамі агентства «Хіт-мюзік». Вони вплинуть на ваш музичний смак і залишать тільки яскраві враження від вечора. А самі ви будете дивуватися своїм танцювальним здібностям, перериваючись тільки на тости та конкурси. Весь інший час ви будете веселитися на танцполі зі своїми друзями, колегами і навіть підлеглими. З нами ви забудете про всі насущні проблеми, несучись у вихорі танцю. «Ніхто ще не йшов від нас не затанцованним!» Саме так звучить девіз наших діджеїв. Пориньте у світ запальних танців разом з нами. Не приховуйте емоцій, наші діджеї допоможуть вам у всіх ваших починаннях.

діджей на свято, музика для корпоративів.

Повернуться на головну.

Разработка и продвижение сайта hit-site.in.ua