0938588231 доверь организацию свадьбы профессионалам 0685231728

Ведучий - тамада на весiлля.

Тамада - ведучий.

Ведучий тамада на весілля.

VIP - ведучий Олександр - це справжній професіонал серед ведучих на весілля, який з першого погляяду розуміє, що від нього хочуть почути клієнти або гості на весіллі. Він допоможе організувати і проведет Ваше весілля на Vip-рівні і Ви будете у захваті від нього.

Ціна за проведення весілля 6500 гривен.

Тамада + музика 7000 гривень.

Тел. (068)5231728 

Тел. (093)8588231


 

 

Детальніше...

У кожного з нас хоч раз у житті був такий особливий день, який для вас дуже дорогий був, і хотілося такий день відзначити в колі своїх близьких друзів і родичів.

І одним з таких особливих днів є Ваша Власна Весілля. І як Ви цей день відзначите, такі у Вас і залишаться спогади. Якщо у Вас в цей день було погано поставлений сценарій Вашого свята чи хтось з гостей ненароком створить конфліктну ситуацію, то для Вас буде назавжди втрачено почуття радості цього урочистого дня.

А от для того щоб уникнути подібних ситуацій Вам необхідно мати на весіллі Ведучого і Тамаду в одній особі. Ці обов'язки абсолютно різні. Ведучий коригує поведінку гостей в банкетному залі, а тамада ведучий на весілля піклується про те, щоб гості веселилися і раділи насолодою щастя Молодий подружньої пари.

Так от - фахівці нашої компанії «Арт Клуб» об'єднали ці два обов'язки в одну.

Один тамада ведучий на весілля відповідає і за порядок, в залі залучаючи всіх гостей до участі у проведених конкурсах, іграх, жартах, і тим самим проводить захід відповідно до сценарію ведення даного банкету. Тому для конфліктних ситуацій просто не залишається часу.

Тамада - ведучий.

Незважаючи на те, що послуги такого Тамади у нас за найнижчими цінами, якість роботи стоїть на самому високому рівні.

Щоб ближче ознайомиться з попередніми роботами такого Тамади, Ми пропонуємо Вам подивитися архів проведених раніше заходів.

При оформленні замовлення фахівці нашої компанії узгоджують із замовником кожен пункт запропонованого сценарію.

І якщо виникнуть якісь зауваження по запропонованим сценарієм або будуть запропоновані якісь альтернативні пропозиції з Вашого боку, то ми приймемо все це до відома.

Наші фахівці до кожного клієнта підходять індивідуально. На кожне торжество надають новий ексклюзивний сценарій, який раніше ні на одному торжестві не проводився.

У нас молодий, злагоджений колектив. Ми з повагою ставимося як до молодого покоління, так до людей похилого віку. І сценарії пишемо, враховуючи ту вікову категорію гостей, яка буде присутня на даному банкеті.

Якщо Ви запросили і молоде покоління і людей похилого віку, провідний тамада на весілля підготує таку програму, яка буде цікава всім віковим категоріям.

Щоб більш детально ознайомитися з роботою такого роду Тамади і зробити своє замовлення просто зателефонуйте до нас і ми про все домовимося.

Ведучий - тамада на весілля.

Повернуться на головну

Разработка и продвижение сайта hit-site.in.ua