0938588231 доверь организацию свадьбы профессионалам 0685231728

 Дiджей на ювiлей.

Діджей на ювілей Київ ціна.

Діджей на ювілей.Компанія Арт - клуб пропонує вам послуги професійного ді-джеїв на ювілей, який створить необхідну урочисту обстановку на Вашому ювілеї. Жоден захід, у тому числі і ювілей, не може обійтися без якісного музичного супроводу.

Ціна за роботу Ді-джея 1500 гривень.
Тел. (068) 5231728
Тел. (093) 8588231

 


 

У вартість музичного оформлення входить:

Робота ді-джея, музиканта; 

складання плей-листа;

професійна апаратура на зал до 200 чоловік;

світломузика;

 


Детальніше…

Ціни на послуги діджея на ювілей - 1500 гривень.

Більшість свят, в тому числі і ювілеї, проводяться за певним сценарієм і потребують відповідного музичному супроводі. Чому саме діджеї, а не, наприклад, оркестр або професійні музиканти? По перше, послуги такої кількості людей коштують дорожче. По-друге, не у всіх банкетних залах знайдеться місце або сцена, де вони всі можуть розташуватися.

Діджей на ювілей

І не варто думати, що діджей на ювілей поставить вам дискотечную музику і перетворить на балаган все ваше торжество. Банкетний діджей - це людина з розвиненими знаннями в самих різних музичних напрямках. Незалежно від того, чий це ювілей і яка дата конкретно зазначається, ми зможемо підібрати вам саме те, що потрібно. Це може бути дитяче свято - святкування першого року життя, п'яти-, десятиліття. Для дитячих ювілеїв у нас припасені самі добрі й веселі дитячі пісеньки, для молоді - найсучасніші та актуальні треки, для людей старшого віку - їх улюблені пісні, композиції, які були дуже популярні в їх молодості.

Ціни на послуги діджея на ювілей - 1500 гривень.

Це може бути не тільки ювілей якоїсь однієї людини, з таким же успіхом можна відсвяткувати ювілей з дня шкільного випускного або отримання дипломів до університету, друзі можуть відзначити круглу дату з дня знайомства. Також ювілеї відзначають компанії і фірми, громадські організації. Незалежно від характеру торжества, його тематики та кількості запрошених людей, ми зможете підібрати професійне обладнання, динаміки, щоб оптимально розташувати їх по всьому залу і добитися потрібного звукового ефекту. Якість звуку перевершить всі ваші очікування. Також діджей на ювілей відмінно працює з тамадою або ведучим.

Наш діджей на юбілейс великим досвідом роботи тонко відчуває настрій аудиторії і знає коли саме потрібно включати ту чи іншу композицію, розворушити гостей або, навпаки, дати їм трохи відпочити після запальних танців. Один захід може включати в себе твори різних епох, щоб представник будь-якого з поколінь зміг отримати задоволення.

Діджей на ювілей

повернуться на головну

 

Разработка и продвижение сайта hit-site.in.ua