0938588231 доверь организацию свадьбы профессионалам 0685231728

тамада на весілля Київ Леся.

Тамада на весілля.Ведуча Леся завдяки своєму незамінному досвіду проведення весілля, перенесе Вас і Ваших гостей в романтичну весільну історію і подарує Вам незабутні емоції, які будуть зігрівати серце і душу, а всі Ваші гості ще довго згадуватимуть Ваше весілля, як незабутню, романтичеу казку.

Ціна за роботу тамади 1000 гривен.

Тамада + музика 2500 гривень.

Тел. (068)5231728   Тел. (093)8588231


 

 Всі ми молоді. Усім нам хочеться зустріти принца або принцесу. Усім нам хочеться під фанфари оркестру сказати своєму коханому або коханій що Він або Вона єдині на все життя. Хотілося, щоб миті щастя і радості цього торжества йшли з ними по життю і в скрутну хвилину додавали сили і впевненості в собі.

Це - Було, є і буде!

Сучасна тамада для весілля 1000 гривень.

І сьогодні, коли молоді люди вирішили для себе, що вони зустріли свого принца або принцесу своєї мрії, цей урочистий день - День одруження або Вінчання, став незабутнім для них обох. Але щоб ці спогади були яскравими і викликали тільки щасливу посмішку на своєму обличчі, потрібно щоб цей урочистий день пройшов на «УРА!». І в цьому Вам допоможе тамада на весілля від творчої групи молодих і талановитих акторів, режисерів і артистів працюють в «Арт-Клубі» за найнижчими цінами. Це завзяті, веселі, неповторні у своєму іміджі молоді люди, які знають і люблять свою роботу.

Сучасний тамада на весілля у Києві.

На відміну від Тамади старшого віку - Ми дуже уважно і серйозно підходимо до питання організації та проведення весільного торжества. Весільний тамада - а що це означає:

    • - При підготовці сценарію ведення весілля Ми завжди на перший план ставимо інтереси, смаки щодо музики і жартів винуватців торжества, тобто Молодий подружньої пари;
    • - Враховуємо вікову категорію запрошених гостей. Ми включаємо в сценарій такі розважальні номери, які будуть цікаві не тільки молодому поколінню, а й середньому поколінню, і людям вже більш зрілого віку;
    • - Наші жарти та імпровізації несуть в собі сміх і радість для людей різного віку.

Тамада на Весілля ціна.

  • - У нас є вже готові сценарії, але ми відкриті до будь позитивним зміни в сценарії, які запропонуйте Ви - шановний Замовник;
  • - Ми пропонуємо так само музику і пісні у живому виконанні, у нас чудовий молодий ді-джей, які поважають всі віки. А тому музичний репертуар у нас зачіпає всі вікові категорії запрошених гостей;
  • - Ми молоді люди, які не зловживають спиртними напоями, дуже уважно ставимося до свого зовнішнього вигляду. Одягнені ми в рамках пристойності, як личить інтелігентній молодій людині.

Сучасна тамада для весілля 1000 гривень.

Весільний тамада.

Зупинивши вибір на нашому колективі - Ви зробите правильний вибір. А це означає, що кілька годин, які проведемо ми разом, Вас анітрохи не розчарують, а навпаки запам'ятаються Вам на все життя. Тому що Ви будете жартувати, сміятися, співати разом з нами, танцювати і просто насолоджуватися щастям Молодий подружньої пари, згадуючи себе в такій же ситуації.

Ну а детальніше дізнатися про наш колектив, наших проектах і оформити заявку Ви можете зателефонувавши до нас, ми з радістю зустрінемося і обговоримо концепцію вашого унікального свята.


 

Разработка и продвижение сайта hit-site.in.ua