0938588231 доверь организацию свадьбы профессионалам 0685231728

Тамада Київ VIP - рівня від 1000 гривень.

Комедійний дует, дует ведучих для весілля.

Дует ведучих на свято.Виїзна церемонія під саксофон, перевтілення у героїв різних епох, насичена програма, море позитивних емоцій від ведучих vip-класу це лише невеликий перелік позетивуякий Ви отримаєте вибравши пародійний дует ведучих до себе на свято.

Дует ведучих на свято київ.Дует ведучих на свято київ. 

10000 грн

 

Детальніше...

Інтелігентний ведучий Євген.

Ведучий на свадьбу.Сценарист, режисер, шоу-мен, телеведучий але найголовніше професійний ведучий - тамада для весілля, з активною життєвою позицією і унікальним баченням і трактуванням молодіжного весільного сценарія.

Ведучий на свадьбу.Ведучий на свадьбу. 

3500

гривень.

Детальніше...

VIP-ведучий на весілля Олександр Собчук.

ВИП ведучий на весілля.Олександр Собчук, відноситься до розряду VIP - весільних ведучих. Найвищий професіонал, майстер гарного настрою і неперевершених жартів. Свята проведені Олександром завжди мають надзвичайний успіх.

Ведучий на весілля київ.Вип ведучий на весілля київ. 

5000

гривень.

Детальніше...

Ірина - режисер ексклюзивних весіль.

Ведуча на весілля.Неперевершений режисер ексклюзивних весіль. Барвисті сценарії і веселі розваги ось, що рухає успіх прекрасної ведучої Ірини, у якої знайдеться сценарій для будь-якого хорошого весілля з незабутніми емоціями і спогадами.

Ведуча на весілля.Ведуча на весілля Київ. 

3000

гривень.

Детальніше...

Інна тамада - ведуча...

Тамада київ.Молода і не дивлячись на це дуже досвідчена ведуча весільних заходів та виїзних церемоній, для якої професійна діяльність не просто робота а улюблене заняття.І Ви переконаєтеся в цьому замовивши Інну в ролі ведучої на весілля.

Недорога ведуча на весілля.Тамада київ. 

5000

гривень.

Детальніше...

 тамада Наташа.

Тамада Київ.Наташа одна з не багатьох ведучих у місті Києві яка володіє дуже сильною харизмою, і не дивлячись на невисоку оплату за свою роботу, здатна створити чудове і неперевешене свято для Вас і Вших гостей, яке запамятається надовго.

тамада київ.Тамада київ. 

5000

гривень.

Детальніше...

Тамада - ведуча для романтичного весілля. Леся.

Тамада київ.Якщо ви плануєте влаштувати романтичне весілля в сімейному колі або в оточенні найближчих Вам людей, то ведуча Леся підходить на роль тамади краще за всіх. Леся - професіонал своєї справи і з величезним задоволення проведе Ваше весілля.

Тамада київ.Недорога тамада кив. 

1000

гривень.

Детальніше...

Тамада для активного традиційного весілля - Аріна.

Тамада Арина.Тамада - ведуча Аріна вільно володіє Англійською мовою, тому без проблем проведе традиційне українське або класичне європейське весілля з веселим сценарієм і конкурсами на вищому рівні без витрат на перекладача.

Англоязична тамада.Тамада на весілля. 

1500

гривень.

Детальніше...

МС і ведучий Тарас.

Тамада і Мс на весілля.

Ведучий але навіть більше МС ніж тамада - ведучий зі сучасним сценарієм, орієнтований на молодіжну публіку, де весілля набуває вигляду молодіжної вечірки з танцями, веселими розвагами і незабутніми емоціями і  спогадами.

Тамада Тарас. 

5000

гривень.

Детальніше...

Разработка и продвижение сайта hit-site.in.ua