0938588231 доверь организацию свадьбы профессионалам 0685231728

Послуги співаючого і веселого MC - діджея

Послуги діджея.

Співак віртуоз на святоВокаліст - віртуоз Олександр Собчук, який приїхав з провінції і підкорив столицю своїм дивовижним голосом і вмінням робити свято, з величезним задоволенням стане прикрасою Вашого свята і подарує всім гостям чудовий настрій та незабутні спогади.

Ціна за роботу 3000 гривень.

Тел. (068) 5231728

Тел. (093) 8588231


 

У вартість музичного оформлення входить:

Робота ді-джея, музиканта;

складання плей-листа;

професійна апаратура на зал до 200 чоловік;

світломузика;


 

 

Детальніше…

Яке свято може пройти без музичного супроводу? У ньому потребує і день народження, і дитяче свято, корпоратив, ювілей, весілля і т. д. Музика на святі є основним елементом, саме вона задає тон і характер всьому заходу, надавати певних моментів більше урочистості.

Діджей на святі - це не той діджей, який крутить вертушки на дискотеках і ставить тільки танцювальну молодіжну музику, це людина, яка в силах надати будь-якого торжества потрібний окрас. Крім того, послуги діджея обійдуться в рази дешевше, ніж наприклад наймати професійних провідних артистів або цілий оркестр. Він в силах поставити вам будь-яку мелодію, пісню.

Ціни на послуги діджея - 1500 гривень.

Ми пропонуємо вам послуги діджея професіонала, які розворушать навіть самих сором'язливих гостей на вашому святі будь це весілля, або тематичний корпоратив, всі будуть веселитися і насолоджуватися спілкуванням, танцями, якісним звучанням. Весільна церемонія потребує як в мелодіях, що додають заходу урочистості, так і в більш спокійних, романтичних композиціях або дуже швидких і танцювальних мелодіях. На дитячому святі потрібні веселі і добрі пісеньки з мультиків, старі радянські пісні для дітей. Корпоратив або ювілей потребують поділі програми на кілька частин: запальною і більш спокійною романтичною.

Послуги діджея

Наші професіонали чудово розбираються в класичних композиціях, піснях різних епох, сучасних напрямках музики. Веселий Діджей на святі - це 50% успіху, а може бути і більше. Музика - мова, на якому можуть спілкуватися і дорослі і діти, люди різних національностей і конфесії. Зрозуміло, що жоден професійний діджей який надає послуги не може працювати на повну силу без відповідного дорогого устаткування. Ми надаємо все необхідне обладнання, потужність якого відповідала б площі обраного залу. Все це дасть можливість отримати якісний звук, який не буде напружувати слух. Професійне розташування динаміків, дозволить рівномірно по всьому залу розподілити звук, що б не виникало ситуацій, коли в одному місці занадто голосно, а в іншому - нічого не чути. А якщо хтось з гостей захоче заспівати не хвилюйтеся наші хлопці допоможуть гостям у цьому адже наш діджей - співаючий діджей.

Ціни на послуги діджея - 1500 гривень.

Звернувшись до послуг наших професійних діджеїв, ви не пошкодуєте ні про що. Будь-яке ваше захід: зовсім невелике або грандіозне пройде чудово! Ми гарантуємо вам цікаве, а головне дуже якісний музичний супровід!

Послуги співаючого і веселого MC - діджея
Повернуться на головну

 

Разработка и продвижение сайта hit-site.in.ua