0938588231 доверь организацию свадьбы профессионалам 0685231728

Ведучий - тамада на весiлля, Київ цiна, ведучий на весiлля вiдео.

Ведучий на весiлля Київ.

Ведучий тамада на весілля київ.

Ведучий Тарас орієнтований на більш сучасну весілля з мінімальною кількістю обрядів і велику увагу приділяє дискотеці, під час якої він працює як МС. Але якщо Ви побажаєте більш традиційне весілля, Тарас з величезним задоволенням проведе її для Вас на найвищому рівні.

Ціна за проведення весілля 4500 гривен.

Тамада + музика 5000 гривень.

Тел. (068)5231728   Тел. (093)8588231


 

 

Детальніше…

Весілля - це одна з головних подій у житті кожної людини і цей день повинен запам'ятатися надовго не тільки нареченому і нареченій, але і їх гостям, родичам і друзям. І тому, на весіллі має бути людина, який підтримуватиме веселощі весь вечір. У завдання ведучого на весіллі входять такі завдання, як: познайомити між собою гостей, створити затишну, дружню атмосферу, організувати різного роду веселощів і конкурси, і багато іншого.

Головним актором і персонажем, якщо його так можна назвати, на весіллі є весільний розпорядник, тобто, провідний або сучасний тамада, який допоможе організувати цікаві конкурси, вміє запросити до столу, скаже багато хороших побажань і тостів для молодят і для їх рідних і друзів .

Весільний тамада і його ціни станом на 2014 рік.

  1. відмінні ведучі 1000 гривень - це чудові ведучі. Такі як Інна Балагур, Наташа Харісова, МС Тарас. Ці ведучі перевірені часом в професіоналізмі яких не доводиться сумніватися. Єдиний недолік - їх дуже складно найняти, бо як ніхто в Києві вони завантажені роботою. За цим обов'язково до них подзвоніть, якщо вільні, відразу давайте передоплату.
  2. Vip - ведучий від 1500 - до 3500 в середньому 3000 гривень. - З кращих в києві - Олександр Собчук (майже завжди в подарунок отримуєте живу музику) Євген Піднебесний (задатки телеведучого) Євген Лагутін (як бонус грає на саксофоні) Ці провідні в Києві вважаються Vip класу. Завантажені роботою вони порівняно менше з першою групою, з цього можуть приділити значно більше часу організаційних питань Вашого свята.
  3. Теле ведучі та шарлотани від 6000-8000 і до безкінечності (з такими не працюємо) в порівняння з другою групою мають значно більше вільного часу, але як показує практика, займатися будь-якими питаннями не будуть. Таких провідних найчастіше замовляють що-б підтвердити свій статус, а не для якісного проведення. Але як то кажуть господар - пан, і ми можемо надати Вам всі типи Київських ведучих, крім шарлатанів, звичайно.

Ведучий тамада на весілля

Тамада на весілля Кмїв.

Якщо ведучий виконає на весіллі всі ці завдання, то він справжній професіонал, а якщо ні, то він просто дилетант. У нашій організації працюють самі справжні професіонали, які знають свою справу, і не підведуть вас на весіллі, вони допоможуть вам зробити найголовніший день у вашому житті незабутнім і веселим. Адже кожне весілля, це веселе свято, а ведучий на весілля ціни повинен підтримувати цю веселу атмосферу. Завдання ведучого на весіллі - зробити її оригінальною, саме з таким завданням, як ніхто інший, впораються наші актори. Наші провідні розробляють оригінальні сценарії на кожне весілля, вони організують відповідну музику, підберуть програму, яка підійде для будь-якого класу весілля.

Ведучі весіль відео.

У нас найнижчі ціни на послуги ведучий на весілля Київ. Найкваліфікованіші актори допоможуть вам зробити свято весілля веселим, затишним і незабутнім на довгі роки вашого життя. Наші провідні можуть працювати окремо, а можуть працювати і в парі, в такому випадку, ціна буде трохи відрізняться, адже елементарно треба взяти в оренду радіомікрофон, але воно того варто. Коли на весіллі буде два ведучих, це допоможе зробити програму веселіше та несподіваною, провідні можуть підготувати багато різних конкурсів та сюрпризів не тільки для нареченого і нареченої, але і для гостей та батьків молодят. Всі наші ведучі - це професіонали, які знають свою справу дуже добре, у них за плечима багато корпоративів та свят, на яких завжди було весело і затишно.

Ведучий на весілля кийв ціна.

Ми пропонуємо вам замовити послуги незамінного помічника на весіллі, який стане в нагоді для того щоб зробити ваше свято ще веселіше і приємніше. Не забудьте що ми також надаємо і діджея на весілля.

Ведучий на весілля ціни, провідний тамада на весілля, ведучі весіль відео.

Повернутися на головну.

 

Разработка и продвижение сайта hit-site.in.ua