0938588231 доверь организацию свадьбы профессионалам 0685231728

Дует ведучих на весiлля.

Два ведучих на весілля.

Два ведучих на весілля.Комедійний дует, який перевтілюється в різні образи, знайде підхід до кожного клієнта. Веселі та артистичні ведучі, оригінальні сценарії, яскраві костюми, веселі конкурси це запорука веселого і незабутнього свята, який ми з радістю влаштуємо для Вас.

Ціна за проведення весілля 8000 гривен.

Тамада + музика 10000 гривень.

Тел. (068)5231728 

Тел. (093)8588231


 

 

Мода на тематичні весільні церемонії зростає з кожним роком. Колектив Арт-Клубу пропонує вам послуги з організації весіль на будь-яку тематику. У нашій команді працюють професійні дизайнери, які оформлять всім необхідним зал; сценаристи, які напишуть відповідний обраної тематики сценарій, весільний ведучий який проведе, флористи оформлять зал, святкові столи і весільний кортеж унікальними квітковими композиціями, музиканти зіграють відповідні композиції, а ведучий або тамада буде професійно координувати хід усього весілля, щоб все йшло за сценарієм.

Як правило, якщо весілля тематична, гості про це знають вже заздалегідь. Найкраще, якщо не тільки наречений і наречена, а й гості будуть одягнені під стать обраному стилю. Якщо такі костюми важко знайти, ми можемо надати їх в оренду, до речі ми також займаємося орендою звуку.

Який стиль вибрати? Варіантів дуже багато і все залежить від особистих переваг наречених. Це може бути вінтажна весілля в стилі 30-х років, церемонії в стилі 60-х років, диско-весілля, весілля у сільському кантрі-стилі. Причому стиль кантрі може бути не тільки російський народний, але і в стилі Дикого Заходу, японському стилі.


 


 

Тематичне весілля.

Що б ви не обрали, ми зможемо створити відповідну обстановку і атмосферу. Ви ніби на машині часу зможете перенестися в минуле або, навпаки, в майбутнє. Тут потрібно враховувати всі найдрібніші деталі і тоді можна буде досягти бажаного результату. Наші фахівці оберуть зал, оформлять його квітами, різними старовинними класичними предметами інтер'єру, якщо вибрано торжество в пишному королівському стилі епохи Ренесансу, диско - кулею, вініловими дисками - якщо обрано диско-стиль, одягнуть гостей в малинові піджаки і золоті ланцюги, щоб відтворити епоху лихих дев'яностих.

Любителі подорожей можуть вибрати для церемонії культуру улюбленої країни, тематична весілля це дозволяє. Це може бути азіатська, східна, європейська культура. Також для національних весіль, ми організуємо все за традиційними звичаями і правилами. Це може бути українська, російська, білоруська, вірменська, грузинська весілля і не тільки.

Ми працюємо швидко та злагоджено, а наші ціни приємно вас здивують своєю доступністю. Наша компанія співпрацює з ресторанами і кафе, власниками банкетних залів, фірмами з прокату дорогих представницьких автомобілів, флористами, дизайнерськими агентствами, кондитерськими. Зрозуміло, таке тісне і довге співпраця дозволяє нам отримувати знижки як постійним клієнтом, а це дозволяє нам знижувати ціни на наші послуги.

Разработка и продвижение сайта hit-site.in.ua