0938588231 доверь организацию свадьбы профессионалам 0685231728

Тамада - ведуча на українське весiлля.

Ведуча на українське весілля.

Тамада на українське весілля.Ірина - це незамінний режисер ексклюзивних весіль. Барвисті і насичені сценарії, безліч веселих і не вульгарних розваг та конкурсів, море позитивних емоцій, це невеликий список переваг які Ви отримаєте, замовивши Ірину в ролі ведучої на Ваше весілля.

Ціна за проведення весілля 3000 гривен.

Тамада + музика 5000 гривень.

Тел. (068)5231728 

Тел. (093)8588231


 

 

Ідей безліч. Однак у пар не завжди є час на те, щоб підготувати своїх гостей, дати їм сценарій, пояснити, провести репетиції і т. д. Компанія Арт Клуб пропонує вам створити для вашого весілля індивідуальний сценарій. Вам достатньо надати нам список гостей, поділитися своїми побажаннями з приводу того, як усе має пройти. Ми складемо оригінальний сценарій для весілля і задіємо всіх ваших гостей. Весілля за сценарієм не може пройти без тамади ведучого, який координуватиме весь процес і не дасть нікому розслабитися. У нашій компанії працюють провідні з величезним досвідом проведення весіль різної тематики.

 У наш час весільна церемонія вже не являє собою класичний сценарій. Сучасне весілля - це чітко продумане захід, де у кожного учасника, не тільки у молодят, є своя роль. А починати уявлення можна прямо з РАГСу. Хто кому зробить сюрприз потрібно буде вирішити. Наприклад, молодята можуть заспівати або станцювати для своїх гостей чуттєвий танець. Або, навпаки, гості, несподівано для молодят, заспівають, станцюють або почнуть вести навколо них хоровод.

Торжество за тематичним сценарієм має пройти в залі у відповідному оформленні. Для того щоб надати приміщенню певний стиль, наші дизайнери використовують різні матеріали (текстиль, квіти, повітряні кулі, бутафорські речі, світлове оформлення) і технології.

У більшості випадків ми не повністю розкриваємо молодятам весь сценарій весілля, щоб здивувати їх. І це, до речі, завжди виходить, всі залишаються в захваті! Молодята таємно можуть підготувати один для одного сюрприз. Це може бути все, що завгодно: (танець живота, брейк, фламенко і т. д.), романтична пісня від молодят або від весільного діджея, який-небудь цирковий трюк. Навіть якщо ви нічого не вмієте, ми обов'язково підберемо вам виступ, з яким ви обов'язково впораєтеся на всі сто. Також молодята можуть здивувати гостей, або навпаки гості почнуть ні з того ні з сього грати на музичних інструментах, співати, жонглювати.

Вам потрібно також надати нам контактні номери запрошених на весілля людей, ми попередньо зв'яжемося з ними і домовимося з тими, хто зможе брати участь у виставах. Вони обов'язково знайдуть час для того, щоб прийти до нас і прорепетирувати виступ на вашому весіллі.

Окрім виступу в сценарій свадьбибудут включені ігри, жарти, розіграші, приємні сюрпризи для молодят і гостей. Ваше весілля залишиться яскравою плямою не тільки у вашій пам'яті, але і в пам'яті ваших гостей.

Сценарій весілля
Разработка и продвижение сайта hit-site.in.ua