0938588231 доверь организацию свадьбы профессионалам 0685231728

Органiзація i сценарii проведення весiль.

Проведення весіль.

Інтелігентний ведучий Євген з вільної, а найголовніше - не нав'язливою програмою з величезним задоволенням допоможе Вам організувати, і - весело відсвяткувати Ваше весілля. Основний акцент Євген робить на тому, щоб обєднати всіх гостей в одну веселу команду.

Ціна за проведення весілля 3500 гривен.

Тамада + музика 5000 гривень.

Тел. (068)5231728 

Тел. (093)8588231


 

 

Детальніше…

Проведення весіль ціни на послуги.

  1. відмінні провідні 1000 гривень - це чудові ведучі. Такі як Інна Балагур, Наташа Харісова, МС Тарас. Ці люди перевірені часом в професіоналізмі яких не доводиться сумніватися. Єдиний недолік - їх дуже складно найняти, бо як ніхто в Києві вони завантажені працею. За цим обов'язково до них подзвоніть, якщо вільні, відразу давайте передоплату.
  2. Vip - провідний від 2500 - до 3500 в середньому 3000 гривень. - З кращих в києві - Олександр Собчук (майже завжди в подарунок отримуєте живу музику) Євген Піднебесний (задатки телеведучого) Євген Лагутін (як бонус грає на саксофоні) Ці провідні в Києві вважаються Vip класу. Завантажені роботою вони порівняно менше з першою групою, з цього можуть приділити значно більше часу організаційних питань Вашого свята.
  3. Теле ведуть від 6000-8000 і до нескінченності (з останніми не працюємо) - в порівняння з другою групою мають значно більше вільного часу, але як показує практика, займатися будь-якими питаннями не будуть. Таких провідних найчастіше замовляють що-б підтвердити свій статус, а не для якісного проведення. Але як то кажуть господар - пан, і ми можемо надати Вам всі типи Київських ведучих.

Чому багато пар весь час затягують із весіллям і відкладають її? Тому що кожен мріє про незабутній святі, але не всі мають час і достатню кількість коштів для здійснення своєї задумки. Але життя адже одна, не можна відкладати таку важливу подію на потім. Весілля потрібно грати тоді, коли ви знаходитесь на піку своєї закоханості, коли кров у ваших жилах кипить! До речі не обов'язково, щоб весільна церемонія коштувала величезних грошей. За цілком скромну суму можна організувати шикарне торжество. Як це зробити? Своїми силами це не кожному вдасться зробити. Причина тому і відсутність часу, досвіду, уявленні про те, як все це має виглядати.

Зрозуміло, кожен уявляє собі пишне торжество, розкішний зал, святковий стіл, гості, але коли починаєш втілювати все це в життя, стикаєшся з масою питань і проблем. Після всього цього, іноді навіть саме весілля вже буває не в радість через пережитих стресів і депресій. Ми компанія Арт-Клаб, яка готова організувати весілля вашої мрії!

Організація та проведення весіль

Наші фахівці з великим досвідом роботи втілять в реальність всі ваші мрії і організують чудове торжество. Для кожної пари, кожного конкретного випадку у нас свій підхід. Ми не працюємо за шаблонами і для кожного свята розробляємо новий дизайн, оформлення, пишемо оригінальні сценарії. Ви допоможемо вам з самого початку, аж від того, що надамо вам адреси та контакти весільних салонів, салонів краси, де на нашу думку, працюють самі висококласні професіонали. Підберемо для вас краще приміщення, оформимо його повітряними кулями, квітами, використовуємо різні технології декору, оформимо банкетні столи та приготуємо найкращі страви за вашим побажанням. Наші співробітники запропонують вам на вибір каталог весільних тортів. При бажанні ми можемо спекти торт за вашим індивідуальним замовленням.

 

Величезний вибір професійних весільних музикантів, співаків, артистів, циркових трюкачів, професійних ведучих організують яскраве й барвисте шоу. Також розважальна програма може включати в себе різні розіграші, вікторини, сюрпризи і т. д.

Незалежно від вашого весільного бюджету, ми зможемо підібрати вам найкращу програму (весільний сценарій), яка обов'язково вам сподобається, перевершить всі ваші очікування і залишиться яскравим щасливим плямою у вашій пам'яті. Про вашу весілля ще довго будуть говорити із захопленням!

організація і сценарії проведення весіль

повернуться на головну

Разработка и продвижение сайта hit-site.in.ua