0938588231 доверь организацию свадьбы профессионалам 0685231728

Дiджей на весiлля у Києвi, цiни - радують!

Весільний діджей.

Диджей на весілля київ.Олексій це Ді-джей якого можна віднести до класу віртуозів, серед весільних ді-джеїв. Легко знаходить спільну мову з людьми різного віку і без проблем підбирає музику на дискотеку для людей з різними музичними смаками і подарує всім чудове свято.

Ціна за роботу Ді-джея 1500 гривень.

Тел. (068) 5231728

Тел. (093) 8588231


 

У вартість музичного оформлення входить:

Робота ді-джея, музиканта;

складання плей-листа;

професійна апаратура на зал до 200 чоловік;

світломузика;

 


 

 

 

Детальніше…

Весілля - це той самий довгоочікуваний момент, коли два люблячих серця з'єднують свій союз священними шлюбними узами. Зрозуміло, що кожна дівчина, і кожна молода людина мріє про те, щоб їх найщасливіший день пройшов бездоганно.

Однією з найважливіших складових всієї весільної церемонії є музика. У наш час вигідніше запросити професійного ді-джея, ніж витрачати шалені гроші на цілий оркестр чи артистів. Однак справа зовсім не в економії коштів, а в тому, що професійний діджей на весілля впоратися з підбором музичного супроводу набагато краще.

Ціна весільного діджея у Києві - 1500 гривень з доставкою.

Творча група Арт-клубу пропонує вам послуги професійних банкетних весільних діджеїв ціни яких не кусаються. Це трохи інша спрямованість роботи, якщо порівнювати їх з клубними діджеями.

Наші діджеї грамотно і професійно оформлять музикою всю вашу церемонію від «А» до «Я», починаючи від офіційної церемонії, закінчуючи тематичної вечіркою і урочистим банкетом. Ми врахуємо всі побажання клієнтів, ознайомимося з площею банкетного залу, привеземо всі необхідно професійне обладнання, врахуємо вік ваших гостей, щоб підібрати ту музику, яка сподобається всім без винятку.

Все починається з того, що безпосередньо сам момент укладання шлюбу повинен супроводжуватися якісним звуковим оформленням, який додасть всьому події урочистості і романтичності. Наступне в черзі подія - це танець молодят, який також одночасно є подарунком для присутніх гостей. У 99,99% випадках молодята просять поставити їм «їх» пісню. І їм не доведеться робити це під час свята, т. к. як все вже заздалегідь обговорено і весільний діджей знає, про що йде мова.

Весільний діджей

Далі йде розважальна програма, жарти, розіграші, конкурси. Все це підкріплюється запальними композиціями. Діджеї чудово розуміють, що не можна проводити всю церемонію у супроводі швидкого музичного ритму. Не тільки ноги втомляться танцювати, але і слух стомитися від гучних мелодій. Тому діджей на весілля київ регулярно розбавляє веселощі нотками романтики, коли можна відпочити, поговорити з гостями, або піти на повільний танець. Професійне обладнання дозволяє на однаковому рівні і якості чути звук у будь-якій точці залу. Якісне звучання не помучаться гостей і сприйматиметься як невід'ємна частина всього весільного торжества.

Запросивши до себе на весілля нашого діджея, ви не пошкодуєте ні про що і будете з посмішкою згадувати своє свято.

Весільний діджей на весілля у Києві - ціни якого радують!

повернуться на головну

 

Разработка и продвижение сайта hit-site.in.ua