0938588231 доверь организацию свадьбы профессионалам 0685231728

 Діджей на корпоратив.

Діджей на корпоратив Відео.

Діджей на корпоратив.Якщо Ви плануєте весело відсвяткувати корпоратив, тоді Ді-джей Антон підійде Вам краще всіх. Антон без зайвих зусиль знайде спільну мову з усіма гостями і в прямому значенні цього слова, витягне на танцювальний майданчик навіть не самих танцюючих гостей.

Ціна за роботу ді-джея 1500 гривень.

Тел. (068) 5231728

Тел. (093) 8588231


 У вартість музичного оформлення входить:

Робота ді-джея, музиканта;

складання плей-листа;

професійна апаратура на зал до 200 чоловік;

світломузика;

 


 

 Сьогодні незалежно від того державна організація або приватна, більшість з них періодично організовують корпоративи. Це може бути ювілей компанії, професійне свято, восьме березня, 23 лютого і т. д. Т. до на такому святі немає центральних дійових осіб, тобто конкретних винуватців торжества. Святкову та дружню обстановку можна досягти за допомогою правильно підібраного музичного супроводу. З цим завданням ніхто не впоратися краще, за діджей на корпоратив.

Ціна діджея на корпоратив - 1500 гривень.

Компанія Арт-Клуб пропонує вам послуги професійного діджея, який навіть самий нудний корпоратив перетворить на веселе свято. Часто на такому заході, особливо, коли компанія велика і не всі співробітники добре один одного знають, багато хто відчуває себе дуже скутими і не вирішуються вийти на танцпол або завести розмову з малознайомим колегою. Музика - це спільну мову людей, який зрозумілий кожному. Вона допоможе залишити позаду всі своє горе і скутість, проявити кращі танцювальні здібності, звернути на себе увагу колег та керівництва. Можна відкрити себе з абсолютно нового боку.

Музична доріжка може бути як заздалегідь узгоджена з організаторами корпоративу, так і трохи коректуватися в ході вечірки, якщо її учасники побажають почути якусь певну композицію, якої спочатку в трек-листі не було. Це не складе ніяких труднощів, адже наша мультимедійна бібліотека включає в себе сотні тисяч композицій різних стилів та епох, починаючи від класичної музики, закінчуючи національними піснями народів країн СНД. Навіть якщо у нас не виявиться потрібної вам пісні, діджей на корпоратив просто попросить у вас її точну назву. Благо сучасні технології та можливості Інтернет дозволять за лічені секунди знайти і відтворити необхідну композицію.

Музичний супровід в особі корпоративного діджея дозволить розділити програму корпоративу, якщо він ведеться за сценарієм, на окремі частини, зробити акцент на урочистості і важливості певних моментів. Про їх важливість і про те, що необхідно звернути на них увагу, можна і зовсім не оголошувати по мікрофону який можна взяти в оренду. Досить музичного акценту, щоб люди інтуїтивно зрозуміли це.

Ми гарантуємо вам якісний звук, професійного діджея, кращі композиції всіх часів і народів. Ваш корпоратив обов'язково всім сподобається.

Діджей на корпоратив

Повернуться на головну

Разработка и продвижение сайта hit-site.in.ua