0938588231 доверь организацию свадьбы профессионалам 0685231728

Казкова церемонія одруження від Ольги.

казкова церемонія.Виїзна церемонія реєстрації шлюбу - це чарівна та незабутня казка про яку мріють всі молодята, а ведуча - письменниця, яка допомагає написати цю казку і здійснити її в реальність, де головні герої чарівної казки це молодята.

Європейська виїзна церемонія.Європейська церемонія.

 

800

гривень.

Детальніше...

Тематична виїзна церемонія з комедійним дуетом.

тематична виїзна церемонія.Є ще безліч варіантів для організації тематичної виїзної церемонії. Головне - ваше бажання і наше вміння. Звертайтеся до нас - і ми спільними зусиллями зможемо організувати саму незабутню і оригінальну виїзну церемонію.

тематична церемонія шлюбу.виїзна церемонія тематична.

 

1000

гривень.

Детальніше...

Пісочна церемония в виконанні Інни.

Виїзна церемонія.Виїзна церемонія повинна бути ексклюзивною і незабутньою, Вашою "візитною картою", щоб Ви і Ваші гості з великим задоволенням переживали її і заряджались лиш позетивними емоціями і спогадами про цей щасливий момент у Вашому житті.

Пісочна церемонія.Виїзна церемонія. 

500

гривень.

Детальніше...

Романтична виїзна церемонія.

Ведуча на церемонію Леся.Виїзна церемонія реєстрації шлюбу - це незабутній обряд на кожному весіллі, який повенен пройти на найвищому рівні і подарувати всім незабутні емоції. Тому проводити виїзну церемонію повинні професійні ведучі, які знають свою справу.

Виїзна церемонія.Виїзна церемонія.

 

500

гривень.

Детальніше...

Сучасний ведучий виїзної церемонії Євгеній.

ведучий женя

Хто сказав, що виїзна церемонія повинна бути тільки офіційною і переносити гостей в "сонне царство"? Женя щиро вірить, що виїзна церемонія - це самий цікавий і незабутній момент серед усіх весільних обрядів.

виїзна церемонія

ведучий женя

 

1000

гривень.

Детальніше...

Ексклюзивна церемонія від Ірини.

Ведуча ІраНеперевершена ведуча з величезним досвідом проведення виїзної церемонії реєстрації шлюбу підготовить неповторний сценарій для Вас та проведе церемонію на вищому рівні яку Ви запам'ятаєте назавжди.

Ведуча виїзної церемоніїВиїзна церемонія

 

500 

гривень.

Детальніше...

Разработка и продвижение сайта hit-site.in.ua