0938588231 доверь организацию свадьбы профессионалам 0685231728

МС и ди-джей Тарас на ювілей.

Диджей на весілля київ.На нашу суб'єктивну думку є найбільш затребуваним діджеєм Києва, Тарас заробив це звання за прекрасної властивості відчувати настрій танцюючих на танцювальному майданчику.

Диджей на весілля.Діджей на весілля київ. 

1500

гривень.

Детальніше...

Вокально інструментальний колектив.

Группа на весілля.Справжній живий колектив, професійних музикантів на весілля. Вони в живу виконають для Вас всі хіти танцювальної та романтичної музики. Свято з ними буде виглядати дорого і неперевершено і незабутньо для всіх..

Жива музика на весілля.Жива музика на свято.

 

Ціна за домовл. 

Детальніше...

Вокаліст на свято Київ.Вокаліст, шоу-мен, продюсер - все в одній особистості, Володимир перетворює звичайне свято в барвисте шоу за участю кожного слухача. Виступає як на концертах так і на банкетах, із задоволенням виступить і у Вас. Зробіть подарунок собі і своїм близьким.

Вокаліст на свято Київ.Вокаліст на свято. 

2000 гривень.

Детальніше...

Dj діджей на весілля Олексій.

Диджей на весілля.Діджей Олексій спеціалізується на злагодженій роботі з будь-яким ведучими, прекрасно озвучує виїзну церемонію і підбирає танцювальну музику, якої у нього близько 10000.

Диджей на весілля київ.Диджей на весілля київ. 

1500

гривень.

Детальніше...

Діджей на банкет Антон.

дидей на банкет.Діджей Антон зовсім не той діджей який грає клубну музику в клубах. Це діджей спеціалізується на банкетній танцювальній музиці, і може підняти на танц-пол навіть не самих танцюючих гостей.

дидей на банкет.дидей на банкет. 

1500

гривень.

Детальніше...

Співак віртуоз Олександр Собчук.

Музикант на свято.Відомий Київський вокаліст віртуоз Олександр Собчук, відмінно впишеться і перетворить на феєрію абсолютно будь-яке свято будь то весілля або корпоратив.

музікант на свято.Співак на свято. 

3000

гривень.

Детальніше...

Вокаліст на свято.

Вокаліст на свято.Музикант, вокаліст Олександр чудово підійде для будь-якого свята. Це банкетний музикант у якого дуже обширний, в основному танцювальний репертуар, вища музична освіта і прекрасний слух.

музика на свято.музіка на свято. 

1500

гривень.

Детальніше...

Разработка и продвижение сайта hit-site.in.ua